Wyświetl pojedynczy post
loomp
Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19798
Stary 21.09.2011, 09:42
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
a co tu dziwnego? ma kase to wplaca 30 mln odrazu, a jak nie to wplaca 6 mln rocznie...
Nie chodziło o 30 mln, a o fragment o kasie miejskiej i wcześniejsze dywagacje na temat kto weźmie/powinien wziąc za to kasę.
Odpowiedz cytując