Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
loomp
Member
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice
Offline
#
19798
21.09.2011, 09:42
KaSzTaN
napisał(a):
a co tu dziwnego? ma kase to wplaca 30 mln odrazu, a jak nie to wplaca 6 mln rocznie...
Nie chodziło o 30 mln, a o fragment o kasie miejskiej i wcześniejsze dywagacje na temat kto weźmie/powinien wziąc za to kasę.
loomp
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do loomp
Znajdź inne posty napisane przez loomp