Kyno napisał(a):

On występowal na boisku 
czy może jednak piłkarze...
|
On rozwala ten zespół i nie tworzy nic nowego bo jest przekonany, że ma super hiper kadre w dodatku nieziemsko równą. Jak ktoś wpuszcza za napastnika obrońce, a Dawidowski gra w pierwszej 11 bo Kafarski to imbecyl , niestety tak to jest jak zamiast porządnych transferów lepiej pieprzyć bzdury o magicznej atmosferze... Pozbywają się Kapsy gdzie zostaje słaby Małkowski, przychodzi Buchalik który gra gdzie? W Młodej Ekstraklasie... Zamiana Buzały na kaleke Poźniaka i tak dalej. Jego czas się w Lechii skończył, po zapewne przegranym meczu z Podbeskidziem Kafar niech wraca prosto do Kościerzyny nie do Gdańska.