|
Bez sensu teraz wykupić Bitona.
Odpukać w niemalowane, splunac przez lewe ramie, ale przeciez zawsze sie moze zdazyc, ze kupimy go teraz, a w zimie, jeszcze raz odkupac, złamie noge, zerwie sobie cos powaznego i zostaniemy z kolejnym Dawidowskim.
Poczekac az sie zblizy koniec wypozyczenia, jak bedzie gral dalej jak teraz wykupic, jak sobie cos zrobi albo przestanie mu tak wpadać to kupic bilet do Belgii i calus na droge. Biznes jest biznes
|