Wyświetl pojedynczy post
fan01
Senior Member
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51447
Stary 21.09.2011, 09:26
Bez sensu teraz wykupić Bitona.
Odpukać w niemalowane, splunac przez lewe ramie, ale przeciez zawsze sie moze zdazyc, ze kupimy go teraz, a w zimie, jeszcze raz odkupac, złamie noge, zerwie sobie cos powaznego i zostaniemy z kolejnym Dawidowskim.
Poczekac az sie zblizy koniec wypozyczenia, jak bedzie gral dalej jak teraz wykupic, jak sobie cos zrobi albo przestanie mu tak wpadać to kupic bilet do Belgii i calus na droge. Biznes jest biznes
Odpowiedz cytując