|
Nie dadza mu ciule swietego spokoju przed meczami ligowymi i pucharowymi tylko caly czas ciagna go do tej zalosnej kadry. Maor dzisiaj ma sie wypowiedziec - mam nadzieje, ze postapi rozsadnie i powie, ze bedzie grał dla Izraela. Powolanie na najblizsze mecze na pewno dostanie i moze w koncu uda mu sie w tej kadrze wystapic przez co ta durna saga sie skonczy.
|