|
Proponowałbym wstrzymać się z komentarzami do czasu wyjaśnienia sytuacji.
Nie wiemy czy, nie wiemy dlaczego ?
A to, że komuś się coś wydaje bo mu tak do obrazka pasuje nic nie znaczy.
Jak się sytuacja wyjaśni, wtedy będziemy oceniać decyzję Maora. Kadra i Smuda mnie nie interesuje.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie zastanowiła Was ta ankieta w izraelskiej gazecie. Gdzie ma grać Polska/Izrael 50/50 % aktualnie. Wiecie co wydarzyło się na tym nieszczęsnym zgrupowaniu po którym Maor wrócił z pociętą twarzą ?
Powód: Bo mogło być żle zrozumianie.
Ostatnio edytowane przez Elefant : 21.09.2011 o godz. 09:28.
|