crux.a napisał(a):

|
3. Gardzę machinacjami Smudy i PZPN. Uważam, że sprawę załatwiłby przepis, mówiący, że w reprezentacji danego państwa mogą grać tylko wychowankowie klubów funkcjonująych w tym państwie. Większość z nas - niezależnie od poglądów na istotę tożsamości - czuje przecież, że Perquis powinien mieć szansę jedynie na powołanie do reprezentacji Francji, Olisadebe - Nigerii, Arboleda - Kolumbii, Podolski - Niemiec itd.
|
Ten numer nie przejdzie, wyobraź sobie jakiegoś szczyla, który gra 2 lata w jakimś klubie na opolszczyźnie, a potem emigruje z całą rodziną do Niemiec i tam kontynuuje karierę... gdzie ma grać?
Ja bym zaostrzył kryteria przyznawania obywatelstwa.
A co do Maora to może poczekajmy na jakieś oficjalne stanowisko żeby sie nie okazało, że jest jak z Małym, który rzekomo odmówił wyjścia na rozgrzewkę i 90% forum chciało go już wyp......ać z klubu.