Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14037
Stary 21.09.2011, 07:31
crux.a napisał(a):Wyświetl post
3. Gardzę machinacjami Smudy i PZPN. Uważam, że sprawę załatwiłby przepis, mówiący, że w reprezentacji danego państwa mogą grać tylko wychowankowie klubów funkcjonująych w tym państwie. Większość z nas - niezależnie od poglądów na istotę tożsamości - czuje przecież, że Perquis powinien mieć szansę jedynie na powołanie do reprezentacji Francji, Olisadebe - Nigerii, Arboleda - Kolumbii, Podolski - Niemiec itd.
Ten numer nie przejdzie, wyobraź sobie jakiegoś szczyla, który gra 2 lata w jakimś klubie na opolszczyźnie, a potem emigruje z całą rodziną do Niemiec i tam kontynuuje karierę... gdzie ma grać?

Ja bym zaostrzył kryteria przyznawania obywatelstwa.

A co do Maora to może poczekajmy na jakieś oficjalne stanowisko żeby sie nie okazało, że jest jak z Małym, który rzekomo odmówił wyjścia na rozgrzewkę i 90% forum chciało go już wyp......ać z klubu.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując