Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14036
Stary 21.09.2011, 07:31
milosz napisał(a):Wyświetl post
Co tu kontestować, wszystko zgodne z prawem. Maor (o ile to prawda że chce grac dla Polski) w niczym nie jest mniej polski niż nasz "Zawisza Czarny" czyli Emmanuel Olisadebe.
I na koniec zacytuję ...samego siebie ...
"Choć rzecz jasna Ja wolałbym aby Polskę reprezentowali tylko Ci co mocno utożsamiają się z naszą ojczyzną, ale to chyba anachroniczne myślenie z mojej strony, cóż signum temporis".
Oczywiście nie przeszkadza Ci to, ze jeszcze 2 tygodnie temu chciał grać dla Izraela i tam był powołany ? To się nie liczy ?


Ja liczę w takim razie na kontuzję, bo to już jest po prostu kpina ze wszystkich kibiców w Polsce.
Odpowiedz cytując