Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14033
Stary 21.09.2011, 06:40
Szczerze mówiąc specjalnie mnie to nie dziwi - widząc co Smuda odwalał poprzednio z innymi graczami. Ja na pewno tej reprezentacji kibicował nie będę (właściwie nie kibicuję jej od kilku lat), dla mnie nie jest to żadna reprezentacja Polski, tylko klub który "kupuje" sobie graczy możliwością zagrania na Euro.

Jedyne co mnie smuci, to fakt, że tyle osób bezkrytycznie wita kolejnych obcokrajowców w reprezentacji, zachwycając się tym, że teraz, dzięki temu być może uda się wyjść z grupy i pisząc o zmieniających się czasach. Jesteście tak samo żałośni jak Koreańczycy, którzy dla osiągniecia sukcesu na swoich mistrzostwach odpowiednio ustawili swoje mecze bezczelnie przekręcając Hiszpanię i mając z tego powodu wielką fetę później.

Ktoś kiedyś wyprodukował koszulkę z twarzą Smudy i tekstem - Dam dupy za wyjście z grupy. Polecam zobaczyć nas allegro, może jeszcze można kupić
Odpowiedz cytując