Wyświetl pojedynczy post
Mixu
Senior Member
 
 
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14029
Stary 21.09.2011, 05:27
milosz napisał(a):
która co by się w niej nie działo jest moją reprezentacją


Krótkowzroczność, naiwność, głupota, niski iloraz inteligencji? Brak właściwej oceny sytuacji? Nie wiem skąd się tacy ludzie biorą i czy wiedzą czym jest pojęcie honoru? Jak będzie w niej takich lisów farbowanych jedenastu to czy dalej będziesz się utożsamiał z tą reprezentacją? Reprezentacja to coś co reprezentuje NAS, ja się nie czuję godnie reprezentowany przez nią. Co więcej nie chce by mnie ta zbieranina szuj reprezentowała moją narodowość na arenie międzynarodowej w najważniejszym turnieju naszego kraju w historii.

Niestety tak jak Polki się ku**ią za granicą jak maszynki tak powoli ....i się nasz kraj.
<img src=https://ibb.co/qgCnvNM border=0 alt= />
Server Discord kibiców Wisły "Wiślackie Disco" : https://discord.gg/cMS7nuxTH
Odpowiedz cytując