|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline
|
|
milosz napisał(a):
|
która co by się w niej nie działo jest moją reprezentacją
|
Krótkowzroczność, naiwność, głupota, niski iloraz inteligencji? Brak właściwej oceny sytuacji? Nie wiem skąd się tacy ludzie biorą i czy wiedzą czym jest pojęcie honoru? Jak będzie w niej takich lisów farbowanych jedenastu to czy dalej będziesz się utożsamiał z tą reprezentacją? Reprezentacja to coś co reprezentuje NAS, ja się nie czuję godnie reprezentowany przez nią. Co więcej nie chce by mnie ta zbieranina szuj reprezentowała moją narodowość na arenie międzynarodowej w najważniejszym turnieju naszego kraju w historii.
Niestety tak jak Polki się ku**ią za granicą jak maszynki tak powoli ....i się nasz kraj.
|
|