|
jak Wam wszystkim nie podoba się ten cyrk Smudy z Perquisem, Obraniakiem, Arboleda ( bo do końca nie wiadomo czy zagra czy nie. Peszko też miał nie wrócić a wrócił....Smuda i jego konswekwencja ), Maor, Boenisch, dzisiaj czytałem o Dudu z Widzewa....
to czemu na meczach nie ma darcia ryja;
Smuda !
- co ?
Spi*rdalaj !
Tak wiem, po euro raczej poleci, ale chcecie mu dać szansę na stworzenie takiego kolorowego koktajlu ? Takiego cyrku ?
|