Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14027
Stary 21.09.2011, 02:06
jak Wam wszystkim nie podoba się ten cyrk Smudy z Perquisem, Obraniakiem, Arboleda ( bo do końca nie wiadomo czy zagra czy nie. Peszko też miał nie wrócić a wrócił....Smuda i jego konswekwencja ), Maor, Boenisch, dzisiaj czytałem o Dudu z Widzewa....

to czemu na meczach nie ma darcia ryja;


Smuda !
- co ?
Spi*rdalaj !



Tak wiem, po euro raczej poleci, ale chcecie mu dać szansę na stworzenie takiego kolorowego koktajlu ? Takiego cyrku ?
Odpowiedz cytując