Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14024
Stary 21.09.2011, 01:24
http://www.weszlo.com/news/7883-To_k...y_przeciwnikom

Nic dodać nic ująć -nie wklejam tego bo to 'wielkie weszło' tylko dlatego że lepiej bym tego nie mógł ująć.

No może jedna różnica - ja miałem w dupie tą reprezentacje już dawno przed Meliksonem
Melikson zmienia u mnie tylko to że nie chcę go widzieć w Wiśle...chyba że to faktycznie ktoś z pzpnu się najebał i tematu nie ma
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując