http://www.weszlo.com/news/7883-To_k...y_przeciwnikom
Nic dodać nic ująć -nie wklejam tego bo to 'wielkie weszło' tylko dlatego że lepiej bym tego nie mógł ująć.
No może jedna różnica - ja miałem w dupie tą reprezentacje już dawno przed Meliksonem
Melikson zmienia u mnie tylko to że nie chcę go widzieć w Wiśle...chyba że to faktycznie ktoś z pzpnu się najebał i tematu nie ma