|
Mam ogromną nadzieję, że to jakaś zagrywka menago. Meliksona nie chcę w kadrze. Już od pewnego czasu wyniki tej drużyny mi wiszą i powiewają, ale mimo to z każdą kolejną naturalizacją poziom w*urwienia rośnie. Co to u diabła za reprezentacja, w której nie wiesz nawet jak napisać nazwisko zawodnika. Po jakiemu oni będą gadać - zapiszą się na lekcje esperanto? To nie jest śmieszne, to jest żałosne.
Jeszcze taka myśl. Nasza reprezentacja nie zagra żadnego meczu o punkty aż do czasu Euro. To co, Melikson w tym czasie będzie sobie skakał z jednej reprezentacji do drugiej? Sprawdzał w której mu lepiej? Polska piłka jest chora, ale chore są też przepisy, które dopuszczają do takich skrajnych idiotyzmów!
Ostatnio edytowane przez Uran235 : 21.09.2011 o godz. 00:52.
|