Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14019
Stary 21.09.2011, 00:21
To jest naprawdę żałosne. Melikson jeszcze niedawno czuł się Izraelczykiem, teraz nagle pokochał nasz kraj.
Czy Ci ludzie nie mają za grosz godności?

Od dawna cyrk Smudy jest mi obojętny, a takie informacje tylko mnie upewniają co od słuszności kontestowania naszej pseudoreprezentacji.
Reprezentacja Polski? Jak tam trzy czwarte składu nie będzie naszego języka znało, wliczając w to trenera...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.09.2011 o godz. 00:28.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując