Wyświetl pojedynczy post
Michal_b3
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14017
Stary 21.09.2011, 00:11
O czym my rozmawiamy, Maor czuł się Izraelczykiem jeszcze miesiąc temu, więc dla mnie zachowa się niehonorowo gdy będzie chciał teraz się wypromować na Euro2012 w w biało-czerwonych barwach.
Wydaję mi się jednak, że jutro przeczytam o tym, że Lato gada głupoty w przerwach między jedną a drugą butelką.

W ogóle nie przemawia do mnie argumentacja, że takie czasy, ogarnijcie się ludzie, z takim "postępem" to strach pomyśleć co będzie standardem za 10 lat.
Odpowiedz cytując