|
O czym my rozmawiamy, Maor czuł się Izraelczykiem jeszcze miesiąc temu, więc dla mnie zachowa się niehonorowo gdy będzie chciał teraz się wypromować na Euro2012 w w biało-czerwonych barwach.
Wydaję mi się jednak, że jutro przeczytam o tym, że Lato gada głupoty w przerwach między jedną a drugą butelką.
W ogóle nie przemawia do mnie argumentacja, że takie czasy, ogarnijcie się ludzie, z takim "postępem" to strach pomyśleć co będzie standardem za 10 lat.
|