Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14016
Stary 20.09.2011, 23:58
Co tu kontestować, wszystko zgodne z prawem. Maor (o ile to prawda że chce grac dla Polski) w niczym nie jest mniej polski niż nasz "Zawisza Czarny" czyli Emmanuel Olisadebe.
I na koniec zacytuję ...samego siebie ...
"Choć rzecz jasna Ja wolałbym aby Polskę reprezentowali tylko Ci co mocno utożsamiają się z naszą ojczyzną, ale to chyba anachroniczne myślenie z mojej strony, cóż signum temporis".
Ostatnio edytowane przez milosz : 21.09.2011 o godz. 00:03.
Odpowiedz cytując