Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6928
Stary 20.09.2011, 23:47
Ciekawostka z oficjalnej:
Cytat:
Na Wisłę bezpłatnie
Na wszystkie pozostałe trybuny bezpłatnie mogą wejść dzieci do 6. roku życia. Dzieci będą mogły dostać się na stadion wraz z opiekunem posiadającym ważny bilet. Na jednego opiekuna może przypadać maksymalnie dwójka dzieci, które będą siedziały na kolanach opiekuna.
Po jednym dziecku na kolano )
Odpowiedz cytując