1q2 napisał(a):

Wymieniłeś jedynego kolesia w ich kadrze który nie urodził się tam albo nie przyjechał tam jako dziecko.Więc to wyjątek od reguły a do tego on miał lat naście jak przyjechał do Niemiec.
Ja to się ma do naszych tego nie wiem
|
No z tym dzieckiem to go chyba obraziłeś

, W Niemczech pojawił się mając 19 lat. Cóż widać inni robią to samo, tyle że My bardziej hurtowo i na skróty.