Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14013
Stary 20.09.2011, 23:37
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Wymieniłeś jedynego kolesia w ich kadrze który nie urodził się tam albo nie przyjechał tam jako dziecko.Więc to wyjątek od reguły a do tego on miał lat naście jak przyjechał do Niemiec.
Ja to się ma do naszych tego nie wiem
No z tym dzieckiem to go chyba obraziłeś , W Niemczech pojawił się mając 19 lat. Cóż widać inni robią to samo, tyle że My bardziej hurtowo i na skróty.
Odpowiedz cytując