|
No tyle że Cacau jest Brazylijczykiem urodzonym i wychowanym w Brazylii, a nie 100% Niemcem, po co tworzyć mity ... Obywatelstwo niemieckie dostał zaś w 2009 roku, czyli ma podwójne obywatelstwo i dokonał wolnego wyboru ... nie ma tu żadnej różnicy.
I żeby była jasność wcale mi sie to nie podoba, bo raz że kibicuje Brazylii a Niemcom nie, no a dwa że akurat ten Cacau strzelił nam dość przykrą bramkę.
Ostatnio edytowane przez milosz : 20.09.2011 o godz. 23:29.
|