Wyświetl pojedynczy post
snikki_(konto-usuniete)
Banita
 
Od: 07.2011
Skąd: sprzed ekranu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14003
Stary 20.09.2011, 22:45
No pewnie, po co mamy czekać do jutra na wypowiedź. Dziennikarze ogłosili fakt już dzisiaj, tak wygodniej wszak. Więcej kliknięć

Ja czekam do jutra. Wnerwię się na całego jeśli to prawda. Decyzję już podobno podjął jakiś czas temu.
Odpowiedz cytując