Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2718
Stary 20.09.2011, 22:34
wolfy napisał(a):Wyświetl post
OK - jedno pytanie, które naprowadzi Cie na właściwy trop: "kogo z obecnej Wisły można sprzedać za sensowne pieniądze?".
Małeckiego, Wilka, Meliksona, Kirma i Chaveza.
Jest jeszcze Jovanovic, w dalszej przyszłości Chrapek, Czekaj i może Nalepa czy Kurto, bo liczę, że przy umiejętnym prowadzeniu się nam rozwiną.

Co do reszty postu to niestety smutna prawda. Może w zimie coś się zmieni ale jak słyszę o rezygnacji z Małego to ręce opadają...
Odpowiedz cytując