wolfy napisał(a):

OK - jedno pytanie, które naprowadzi Cie na właściwy trop: "kogo z obecnej Wisły można sprzedać za sensowne pieniądze?".
Małeckiego, Wilka, Meliksona, Kirma i Chaveza.
|
Jest jeszcze Jovanovic, w dalszej przyszłości Chrapek, Czekaj i może Nalepa czy Kurto, bo liczę, że przy umiejętnym prowadzeniu się nam rozwiną.
Co do reszty postu to niestety smutna prawda. Może w zimie coś się zmieni ale jak słyszę o rezygnacji z Małego to ręce opadają...