Wyświetl pojedynczy post
karas1983
Senior Member
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Bartoszyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13998
Stary 20.09.2011, 22:23
willow napisał(a):Wyświetl post
Maor jest Polakiem, a jego wyznanie ma znaczenie drugorzędne. Rozumiem, że wyjebalibyście dobrego piłkarza bo jest husytem, kalwinem albo anglikaninem?
Nie zauważyłem aby ktoś w tym temacie był przeciwny gry Maora w reprezentacji Polski dlatego, że jest wyznania mojżeszowego. Jesli już to raczej z innych względów. Religia nie ma z tym nic wspólnego.

willow napisał(a):Wyświetl post
Proponuję wziąć rozbieg i poszukać najbliższej sosny
Czemu akurat sosny?
Największym szczęściem jest mieć pasję...
Odpowiedz cytując