willow napisał(a):

|
Maor jest Polakiem, a jego wyznanie ma znaczenie drugorzędne. Rozumiem, że wyjebalibyście dobrego piłkarza bo jest husytem, kalwinem albo anglikaninem?
|
Nie zauważyłem aby ktoś w tym temacie był przeciwny gry Maora w reprezentacji Polski dlatego, że jest wyznania mojżeszowego. Jesli już to raczej z innych względów. Religia nie ma z tym nic wspólnego.
willow napisał(a):

|
Proponuję wziąć rozbieg i poszukać najbliższej sosny
|
Czemu akurat sosny?
