Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
avanti0
Member
Od: 01.2010
Offline
#
3739
20.09.2011, 22:21
avanti0
napisał(a):
Sprzedam saszetkę Nike,stan nowa,zakładana może 2 razy,w kolorze czarnym który jest już raczej niedostępny nawet na allegro.
Taka sama jak ta tylko czarna:
http://allegro.pl/saszetki-nike-sasz...821604578.html
Sprzedam bluzę Ofensywy STŻ,bluza w rozmiarze L,niestety okazała się za duża.
Stan
rana była raz po czym odłożona do szafy.
http://www.ofensywa.com/?p=productsM...sta-czarna-STZ
Sprzedam sweterek firmy S.Olivier.
Rozmiar M,stan bdb,ma małe zaszycie na samym dole ale jest zupełnie nie widoczne.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...c6e4d0a05.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...8f775a9b1.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...b1037afb4.html
Oferty PW.
Saszetka-sprzedana.
Bluza Ofensywy- 90 zł
Sweterek-40 zł
avanti0
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do avanti0
Znajdź inne posty napisane przez avanti0