Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13992
Stary 20.09.2011, 22:15
Przypomnę, że Maor jest Polakiem, a jego wyznanie ma znaczenie drugorzędne. Rozumiem, że wyjebalibyście dobrego piłkarza bo jest husytem, kalwinem albo anglikaninem?
Proponuję wziąć rozbieg i poszukać najbliższej sosny.
Boukhariego na rękach nosiliście w 94 minucie pamiętnego meczu mimo, że muzułmanie plują na krzyż.
Chorych z nienawiści wysyłałbym do kamieniołomów na całe życie.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując