|
Francja, Niemcy, Brazylia teraz Izrael, wcześniej plotki o Kolumbii - ILE JESZCZE?! Brak mi słów... Zakładając, że to prawda - brak szans na awans Izraela na Euro2012 i zwrot w kierunku reprezentacji Smudy to oczywiście przypadek. Miał szansę od razu się zdecydować i grać dla Polski, nie zrobił tego i powinien trzymać się do końca swojego wyboru i ponosić jego konsekwencje. NIE DLA CUDZOZIEMCÓW W REPREZENTACJI POLSKI! I nie ważne czy to Wiślak, Legionista, Lechista czy Widzewiak.
ps. Mam nadzieję, że jutro zostanie to zdementowane.
|