Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13983
Stary 20.09.2011, 21:56
Bardo ucieszyłbym się, gdyby Maor zagrał dla naszej reprezentacji. Nie ma dla mnie znaczenia czy mówi po Polsku czy nie, nie ma znaczenie jego żydowskie pochodzenie (przez setki lat historia naszych narodów splotła się tak bardzo, że nie jest to istotne). Mój szacunek zaskarbił sobie nie tylko, jako piłkarz, ale przed wszystkim jako człowiek. Być może pozory mylą, ale na pierwszy rzut oka jest dla mnie wart więcej niż połowa naszej reprezentacji.
Odpowiedz cytując