anthony09 napisał(a):

|
Przykład Polanskiego i Perquisa jest naciągany a Meliksona już całkowicie ...
|
Przykład Perquisa był bardziej naciągany niż Meliksona, bo Melikson ma matkę z polskim obywatelstwem, a Pequis ma tylko tyle wspólnego z Polską, że jego prapradziadek ruchnął jego praprababkę i już mamy reprezentanta, no popatrzmy ile dla Polski znaczyła ta noc gdzieś w czasach Napoleońskich, kto by pomyślał.
Serio się przejmujecie problemami drużyny Reszty Świata, znanej jako 'Reprezentacja Polski' ? Ja mam w dupie głęboko tą zbieraninę i jej mecze oglądam tylko po to, żeby pocieszyć się 'wspaniałą' atmosferą na trybunach stworzoną przez Klub Kibica Reprezentacji
Ale zostawmy ten objazdowy cyrk i popatrzmy na sprawę z .... perspektywy kibica Wisły. I oto widzę same plusy

A nuż Maor poprowadzi drużynę Reszty Świata pod flagą biało-czerwoną do np wyjścia z grupy i jego wartość automatycznie wzrośnie, co nam przyniesie większe korzyści z jego transferu (tym razem do innego klubu)?