Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13981
Stary 20.09.2011, 21:39
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Przykład Polanskiego i Perquisa jest naciągany a Meliksona już całkowicie ...
Przykład Perquisa był bardziej naciągany niż Meliksona, bo Melikson ma matkę z polskim obywatelstwem, a Pequis ma tylko tyle wspólnego z Polską, że jego prapradziadek ruchnął jego praprababkę i już mamy reprezentanta, no popatrzmy ile dla Polski znaczyła ta noc gdzieś w czasach Napoleońskich, kto by pomyślał.

Serio się przejmujecie problemami drużyny Reszty Świata, znanej jako 'Reprezentacja Polski' ? Ja mam w dupie głęboko tą zbieraninę i jej mecze oglądam tylko po to, żeby pocieszyć się 'wspaniałą' atmosferą na trybunach stworzoną przez Klub Kibica Reprezentacji

Ale zostawmy ten objazdowy cyrk i popatrzmy na sprawę z .... perspektywy kibica Wisły. I oto widzę same plusy A nuż Maor poprowadzi drużynę Reszty Świata pod flagą biało-czerwoną do np wyjścia z grupy i jego wartość automatycznie wzrośnie, co nam przyniesie większe korzyści z jego transferu (tym razem do innego klubu)?
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując