kacpaw91 napisał(a):

|
Ktoś wie co z Boukharim? Według transfermarkt jest aktualnie bez klubu.
|
Nourdin wrócił do Turcji do klubu, z którego był do Wisły wypożyczony (Kasimpasa S.K.) - obecnie druga liga turecka. Ostatnio wszedł w drugiej połowie zremisowanego meczu z Kartalsporem.
http://www.kasimpasaspor.org.tr/inde...epten-haberler