Wyświetl pojedynczy post
tomas_n
Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13973
Stary 20.09.2011, 21:01
sranie w banie... jak dla mnie to taka gra managerska ,mająca na celu jak najszybsze powołanie na oficjalne mecze kadry Izraela
Odpowiedz cytując