Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
tomas_n
Member
Od: 10.2008
Offline
#
13973
20.09.2011, 21:01
sranie w banie... jak dla mnie to taka gra managerska ,mająca na celu jak najszybsze powołanie na oficjalne mecze kadry Izraela
tomas_n
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tomas_n
Znajdź inne posty napisane przez tomas_n