Wyświetl pojedynczy post
Cinek1906
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13972
Stary 20.09.2011, 20:56
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Cinek1906 w wyjściowej 11stce reprezentacji Niemiec gra z 7 cudzoziemców z niemieckim obywatelstwem kolejna 4 siedzi w co drugim meczu na ławce i co oni mają powiedzieć.Jeśli Melikson ma być poważnym wzmocnieniem dla reprezentacji Polski to czemu nie.Tylko pytanie ile w tym prawdy i co na to sam zainteresowany
Dokładnie, tarantulaw2 mnie uprzedził, my jesteśmy reprezentacją Polski a nie Niemiec.. Weźmy odrazu rezerwe Brazylii, Angli, Niemiec... Bo co tam, no nie?
FORZA WISŁA
'Gdybym mógł cofnąć czas i pomyśleć nad wyborem, nawet drugi ten raz wybrałbym tą samą droge.'
Odpowiedz cytując