Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13969
Stary 20.09.2011, 20:50
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
Cinek1906 w wyjściowej 11stce reprezentacji Niemiec gra z 7 cudzoziemców z niemieckim obywatelstwem kolejna 4 siedzi w co drugim meczu na ławce i co oni mają powiedzieć.Jeśli Melikson ma być poważnym wzmocnieniem dla reprezentacji Polski to czemu nie.Tylko pytanie ile w tym prawdy i co na to sam zainteresowany
Ale My jesteśmy Polska, a nie Niemcy...
Odpowiedz cytując