Wyświetl pojedynczy post
wikink1
Senior Member
 
Od: 01.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2715
Stary 20.09.2011, 20:48
A MÓWIĄ ZE KAŻDA PRAWDA JEST LEPSZA OD KŁAMSTWA .......Nie wiem czy pamiętacie ,ale przed tym sezonem zaszły pewne zmiany w Zarządzie klubu ,to ci ludzie mieli dopilnować gdzie trafią pieniądze z LM .WISŁA STAŁA SIĘ ZAKŁADNIKIEM CUPIAŁA niestety .I pisanie bajek obudowie silnego klubu można wsadzić między bajki.
Odpowiedz cytując