Wyświetl pojedynczy post
Ventigo
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Królewskie Stołeczne Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13966
Stary 20.09.2011, 20:45
Jak już mamy się poniżać to w sumie co będziemy się ograniczać, powołajmy całą jedenastkę naturalizowanych Polaków. Jak szaleć to szaleć.



silver03 napisał(a):Wyświetl post
L: You Polska grac. Łord Kap 2012, ok?
M: aha, ok.
A znacie to:
Grzesio Lato we Francuskiej restauracji. Nie zna języka, jednak usiłuje coś zamówić:
- La Spagetti proszę i La piwoo.
Okazuje się, że kelner nie ma większych problemów. Zadowolony Grzesio dodaje:
- La jeszcze jedno piwo.
Znowu otrzymuje to co zamówił. Prosząc o rachunek mówi więc do kelnera:
- La kelner widzi jak ja La dobrze po La Francusku La mówię?
- Jakbym nie był Polakiem, to byś La gówno zjadł!
Powód: ...
Ostatnio edytowane przez Ventigo : 20.09.2011 o godz. 20:47.
Odpowiedz cytując