rafal777 napisał(a):

Skoro napisała o tym oficjalna strona PZPN-u to coś musi być na rzeczy... Teraz tylko czekać aż p. Olejkowska powie, że nie ma takiego tematu.
Agent Meliksona pytał o powołanie od Smudy, gdy jego klient był na zgrupowaniu reprezentacji Izraela!
http://www.sport.pl/euro2012/1,10907...ranciszka.html