Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13964
Stary 20.09.2011, 20:39
Mam nadzieję, że Lato był napruty i nie pamięta o czym gadali. Jeśli to jest prawda to jestem totalnie zniesmaczony. Jak zawodnik może jednego dia czuć się 100% izraelitą i grać w ich kadrze a po chwili (gdy Izrael traci szansę na EURO) czuje się Polakiem. Oby to była plotka...
Odpowiedz cytując