|
Oby to nie była prawda. Uwielbiam Melliksona, uwielbiam Reprezentację Polski, ale nienawidzę Smudy, Laty i całego PZPNu....
Maor powinien być gwiazdą, ale w kadrze izraela. Poza tym popatrzcie na tych wszystkich naturalizowanych Polaków co z nimi się stało jak wyjechali z Ekstraklasy ;/
|