Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13955
Stary 20.09.2011, 20:24
Oby to nie była prawda. Uwielbiam Melliksona, uwielbiam Reprezentację Polski, ale nienawidzę Smudy, Laty i całego PZPNu....

Maor powinien być gwiazdą, ale w kadrze izraela. Poza tym popatrzcie na tych wszystkich naturalizowanych Polaków co z nimi się stało jak wyjechali z Ekstraklasy ;/
Odpowiedz cytując