westersyl napisał(a):

Dziwna sytuacja. Są 3 wersje,
Lato coś sobie ubzdurał.
Doszło do konfliktu z trenerem ? Maor wrócił z kadry i w dniu meczu Izraela z Chorwacją trenował u nas na pełnych obrotach co było dziwne.
Maor zorientował się, że kadra Izraela nie ma szans gry na EURO i postanowił grac dla Polski.
|
Możliwe, że wersja 2 i 3 zarazem.