Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6952
Stary 20.09.2011, 20:22
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Dziwna sytuacja. Są 3 wersje,
Lato coś sobie ubzdurał.
Doszło do konfliktu z trenerem ? Maor wrócił z kadry i w dniu meczu Izraela z Chorwacją trenował u nas na pełnych obrotach co było dziwne.
Maor zorientował się, że kadra Izraela nie ma szans gry na EURO i postanowił grac dla Polski.

Możliwe, że wersja 2 i 3 zarazem.
Odpowiedz cytując