jaro1985r napisał(a):

|
Następny po Arboledzie co biegał z flagą swojego kraju po mistrzostwie a teraz nagle chce być Polakiem. No cóż Izrael do nas na mistrzostwa raczej nie przyjedzie więc łatwiej się zgłosić do cyrku Smudy. ŻENADA !
|
Będzie tam grał jakiś Polak?