|
Następny po Arboledzie co biegał z flagą swojego kraju po mistrzostwie a teraz nagle chce być Polakiem. No cóż Izrael do nas na mistrzostwa raczej nie przyjedzie więc łatwiej się zgłosić do cyrku Smudy. ŻENADA ! Co do Brożka to w Trabzonsporze przed paroma dniami groźnej kontuzji nabawił sie inny napastnik i będzie musiał pauzować około 6 miesiecy więc Paweł może dostać teraz więcej szans
Ostatnio edytowane przez jaro1985r : 20.09.2011 o godz. 20:29.
|