PZPN: Maor mówi tak dla Polski
Na łamach oficjalnej strony PZPN pojawił się w dniu dzisiejszym zaskakujący komunikat. Okazuje się, że zdaniem PZPN-u istnieją przesłanki ku temu by Maor Melikson wkrótce otrzymał powołanie do naszej reprezentacji! To o tyle ciekawe, że sam zawodnik kilkukrotnie podkreślał, że grać będzie wyłącznie dla Izraela.
"Maor Melikson, pomocnik Wisły Kraków, wyraził chęć gry w reprezentacji Polski" - cztamy na stronie PZPN. Ta przypomina, że wiślak grał w kadrze U-19 i U-21 Izraela, ale - mimo powołań - nigdy nie zagrał w oficjalnym meczu pierwszej reprezentacji.
Jak ponadto czytamy na pzpn.pl "w sprawę Meliksona zaangażował się bezpośrednio prezes PZPN".
- Maor w rozmowie ze mną wyraził zdecydowaną chęć gry dla Polski. Myślę, że powołanie go do pierwszej reprezentacji to tylko kwestia czasu - powiedział, cytowany przez stronę związku, Grzegorz Lato.
....ciekawe.....