Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13945
Stary 20.09.2011, 18:56
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Czyli miał teoretycznie zarabiać 150 tys euro rocznie na rękę, po opodatkowaniu? I tu rodzi się pytanie czy zarobki, piłkarzy, które znamy to wartości przed opodatkowaniem. Jeśli tak i jeśli nie prowadzą działalności gospodarczej, jak w niektórych klubach, różnica pomiędzy małym a Maorem na przykład byłaby minimalna.
Tak by z tego wynikało. Tylko jak napisałem w ostatniej linijce - tam jest coś na bakier z procentami. Jeśli podwyżka o 2/3 od 30 brutto to 50 ale brutto jak byk. Jeśli 50 netto to te 2/3 są bzdurą.
Brutto, netto, forma współpracy - działalność gospodarcza, prawa do wizerunku (bodaj Górnik Z jeszcze coś innego kombinował) - no tego nie wiemy.
Odpowiedz cytując