Ogryzek napisał(a):

Ja też bym chciał żeby Basałaj dotrzymał słowa i powstał ośrodek. Na razie jednak nie ma pieniędzy nawet na transfery bo spłacamy długi. Cóż robić, trzeba się cieszyć z tego co jest
|
Mam nadzieję, że pieniądze z transferu Małeckiego zostaną przeznaczone na kogoś z dwójki Nunez/Biton.
Co do ośrodka to fajnie byłoby już nawiązać współpracę z kimś. Skoro mamy trenera i dyrektora z Holandii to może udałoby się z PSV, Ajaxem, czy Feyenordem.