Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51444
Stary 20.09.2011, 18:54
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Ja też bym chciał żeby Basałaj dotrzymał słowa i powstał ośrodek. Na razie jednak nie ma pieniędzy nawet na transfery bo spłacamy długi. Cóż robić, trzeba się cieszyć z tego co jest
Mam nadzieję, że pieniądze z transferu Małeckiego zostaną przeznaczone na kogoś z dwójki Nunez/Biton.

Co do ośrodka to fajnie byłoby już nawiązać współpracę z kimś. Skoro mamy trenera i dyrektora z Holandii to może udałoby się z PSV, Ajaxem, czy Feyenordem.
Odpowiedz cytując