fan1906 napisał(a):

,
nasz "Wielki Boss.... od kilku lat już nie dołożył żadnej złotówki....
i
|
Nie licząc corocznych wplywów z Telefoniki do Wisły jako opłaty za reklamę, do ktorego to przelewu Cupiał wcale nie jest zobligowany? A robi to bez wahania. Ponoc okolo 5 mln złotych?