Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13944
Stary 20.09.2011, 18:13
arti napisał(a):Wyświetl post
Wg Godlewskiego Mały dostał propozycję podwyżki do 50tys. pln netto/miesiąc, ale Iliev kasuje 120 tys pln/miesiąc (netto, brutto?), ale gra na poziomie Małego więc negocjacje zostały zerwane przez stronę Małego.
Jaka jest wiarygodność tego - kto jest blisko klubu i chce/może - niech się odniesie do tego.
Trochę się miszają w matematyce - wg PN Mały zarabia 30t BRUTTO, a zaproponowano Mu podwyżkę o 2/3 do 50t NETTO (?!). Przecież tj. wzrost o przeszło 100%.
Czyli miał teoretycznie zarabiać 150 tys euro rocznie na rękę, po opodatkowaniu? I tu rodzi się pytanie czy zarobki, piłkarzy, które znamy to wartości przed opodatkowaniem. Jeśli tak i jeśli nie prowadzą działalności gospodarczej, jak w niektórych klubach, różnica pomiędzy małym a Maorem na przykład byłaby minimalna.
Odpowiedz cytując