|
byłby dobry pomysł ale dla połowy klubów takie głupie 10% ratuje im życie. Więc taki ŁKS w marcu by padł.
zresztą, mogliśmy zamiast stadionu za 500 baniek wybudowac kilka ośrodków treningowych...no ale Nasi piłkarze są słabi bo grają na brzydkich i starych stadionach a nie dlatego że NIE POTRAFIĄ grać.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|