Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51439
Stary 20.09.2011, 17:39
byłby dobry pomysł ale dla połowy klubów takie głupie 10% ratuje im życie. Więc taki ŁKS w marcu by padł.

zresztą, mogliśmy zamiast stadionu za 500 baniek wybudowac kilka ośrodków treningowych...no ale Nasi piłkarze są słabi bo grają na brzydkich i starych stadionach a nie dlatego że NIE POTRAFIĄ grać.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując