Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
dzony1990
Member
Od: 05.2007
Offline
#
23759
20.09.2011, 17:25
Może ktoś mniej wiecej powiedzieć o któtrej będzie odjazd specjala do Wa-wy jak mmecz jest o 17 ? Czy bedzie koło 11 czy raczej rano ?
dzony1990
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dzony1990
Znajdź inne posty napisane przez dzony1990