Wyświetl pojedynczy post
dzony1990
Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23759
Stary 20.09.2011, 17:25
Może ktoś mniej wiecej powiedzieć o któtrej będzie odjazd specjala do Wa-wy jak mmecz jest o 17 ? Czy bedzie koło 11 czy raczej rano ?
Odpowiedz cytując