FraMat napisał(a):

No właśnie w tym problem, że tam nie ma nic na ten temat, jedynie adnotacja o paczce. Heh. Chyba nie myślisz, że zanim zadałem pytanie na forum nie spytałem wujka google?

Ale problem sam rozwiązałem, poszukałem , poszukałem głęboko i znalazłem program PdaNet - jak by ktoś kiedyś miał ten sam problem.