Wyświetl pojedynczy post
cpc
Senior Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13872
Stary 20.09.2011, 16:11
Piękna szopka jest z tą rejestracją list KNP w całym kraju.

http://wybory.onet.pl/parlamentarne-...ktualnosc.html

Czy mogę prosić jakiegoś wiślackiego prawnika o przełożenie treści artykułu na język polski bo mam kilka wątpliwości co do interpretacji tej całej sytuacji.
Dodatkowo w artykule zdjęcie Korwina na tle baneru z twarzą Palikota i hasłem "Gospodarka jest najważniejsza". Oczywiście ta fota to przypadek jak wszystko w tym kraju.

Coraz ciekawej: http://www.prawica.net/node/530
Ostatnio edytowane przez cpc : 20.09.2011 o godz. 16:34.