Piękna szopka jest z tą rejestracją list KNP w całym kraju.
http://wybory.onet.pl/parlamentarne-...ktualnosc.html
Czy mogę prosić jakiegoś wiślackiego prawnika o przełożenie treści artykułu na język polski bo mam kilka wątpliwości co do interpretacji tej całej sytuacji.
Dodatkowo w artykule zdjęcie Korwina na tle baneru z twarzą Palikota i hasłem "Gospodarka jest najważniejsza"

. Oczywiście ta fota to przypadek jak wszystko w tym kraju

.
Coraz ciekawej:
http://www.prawica.net/node/530