Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10051
Stary 20.09.2011, 15:30
Nooo, sporo tych zdarzeń. Też jestem zwolennikiem grania singli, max dubli. No ALE oczywiście czasem tego typu długie kupony wchodzą.

Co do grania w krajowych pucharach meczów ze stawką rzędu 1,2, 1,1, to moim zdaniem jest to najkrótsza droga do samobójstwa. Sam często gram szukając raczej niewspółmiernie do prawdopodobieństwa wysokich kursów, a puchary, to jest idealna ku temu okazja. Dlatego ten Rozwój aż się prosi o 1 w meczu z Legią. Stali Sanok też nikt szans nie dawał. Też grali z nimi o stanowisko Wdowczyka (?). No nic, w każdym razie, powodzenia. Mnie na razie oszukuje Chrobry.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 20.09.2011 o godz. 15:36.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując