Nooo, sporo tych zdarzeń.

Też jestem zwolennikiem grania singli, max dubli. No ALE oczywiście czasem tego typu długie kupony wchodzą.
Co do grania w krajowych pucharach meczów ze stawką rzędu 1,2, 1,1, to moim zdaniem jest to najkrótsza droga do samobójstwa. Sam często gram szukając raczej niewspółmiernie do prawdopodobieństwa wysokich kursów, a puchary, to jest idealna ku temu okazja. Dlatego ten Rozwój aż się prosi o 1 w meczu z Legią.

Stali Sanok też nikt szans nie dawał. Też grali z nimi o stanowisko Wdowczyka (?). No nic, w każdym razie, powodzenia. Mnie na razie oszukuje Chrobry.