Cytat:
|
W poniedziałek obradowała Rada Nadzorcza MKS Cracovia SSA. - Rada dyskutowała na temat protestu i nie było wniosku o zwolnienie Jakuba Tabisza - mówi Filipiak. - Wkłada wiele pracy i serca w to co robi. Jego zasługą są obiekty, on kierował budową stadionu, zagospodarowaniem terenów przy ul. Wielickiej. Razem ze mną był aresztowany. Kibice domagają się jego odejścia i musimy to ścierpieć. Jakub Tabisz pełni funkcje administracyjne, a frustracja kibiców musi mieć jakieś ujście. Jest on adresatem symbolicznym.
|
Buhehheeee, dwoch meczennikow.