Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51434
Stary 20.09.2011, 14:14
Mocny napisał(a):Wyświetl post
ogolnie sie zgadzam , ale tez chcialem zadumac nad zmiennoscia pogladow


jak kilka lat temu wprowadzano MEse , to na forum panowal zdecydowany entuzjazm , ze nareszcie sie nasze talenty ograja , ze powinni grac z mlodymi , a nie zeby im polamali nogi 30 letni frustraci z Kańczugi itp
Też byłem entuzjastą MESA. Jednak nie sądziłem, że poziom będzie taki, a statystyki będą aż takie słabe. Bodajże nasz prezes wprowadzał MESA. Ciekawe co teraz uważa o niej. Moim zdaniem wiek tych rozgrywek należy ograniczyć. Rozgrywki bardziej juniorskie, a nie młodzieżowe. Ci starsi powinni grać z dorosłymi bo inaczej nie zdobędą doświadczenia, ani się światu nie pokażą. Trzeba też rozreklamować te rozgrywki, niech będą transmisje w jakimś otwartym kanale. Tak, aby można było wyławiać najlepszych.
Odpowiedz cytując