Mocny napisał(a):

ogolnie sie zgadzam , ale tez chcialem zadumac nad zmiennoscia pogladow
jak kilka lat temu wprowadzano MEse , to na forum panowal zdecydowany entuzjazm , ze nareszcie sie nasze talenty ograja , ze powinni grac z mlodymi , a nie zeby im polamali nogi 30 letni frustraci z Kańczugi itp
|
Też byłem entuzjastą MESA. Jednak nie sądziłem, że poziom będzie taki, a statystyki będą aż takie słabe. Bodajże nasz prezes wprowadzał MESA. Ciekawe co teraz uważa o niej. Moim zdaniem wiek tych rozgrywek należy ograniczyć. Rozgrywki bardziej juniorskie, a nie młodzieżowe. Ci starsi powinni grać z dorosłymi bo inaczej nie zdobędą doświadczenia, ani się światu nie pokażą. Trzeba też rozreklamować te rozgrywki, niech będą transmisje w jakimś otwartym kanale. Tak, aby można było wyławiać najlepszych.